HAIR WORLD

Levent Akan tarafından 1999 yılında kurulan Hair World Kuaför Salonu Altıparmak Caddesi 'nde hizmet vermektedir. 5 kişilik uzman kadrosuyla kurulan salonumuz, kaliteli ve müşteri odaklı çalışmayı kendisine ilke edinmiş, kısa zamanda sektördeki yerini almıştır.

 

Takip eden yıllar sonucunda ihtiyaç ve taleplerin karşılanması amaçlı ekip sayısı arttırılmış ve uzun yıllardır birlikte çalışılan Kaan Kaya ile 2004 yılında Heykel Nalbantoğlu Çarşısı'ndaki 2. salona ortak olunmuştur.

 

2008 yılında Altıparmak Salonuna 100m2'lik eklenen bölümle birlikte müşteriye sunulan toplam alan 270 m2 ye ulaşmıştır. Kuruluşundan bu yana Türkiye'deki saç modasının öncü takipçilerinden olan Hair World Kuaför Salonları, Bursa sektöründeki piramidin en üst sıralarında yer almaktadır.

 

2012 yılında bu piramide İhsaniye, Barbaros Caddesi'nde 3. bir salon daha eklenmiştir.

 

Özenle yetiştirilmiş uzman kadrosu müşteri memnuniyeti, güven, kalite ve devamlılık ilkesini amaç edinmiştir. HAIR WORLD KUAFÖR SALONLARI kendisini marka olmaya taşıyan çalışma prensiplerinden hiçbir zaman taviz vermeden markanın arkasındaki önemli gücünü oluturmaktadır...