Hair World

Saçınıza en uygun modeli, şekli, gereken işlemleri görebilecek ve yapabilicek profesyonellikte sizlere kuaförlük hizmeti vermekteyiz. Levent Akan yönetiminde 10 yıldan fazla süredir Hair World ‘ün kapıları sizlere daha iyi hizmet verebilmek için açıktır.

(0224) 246 28 28 info@hairworldtr.com İhsaniye Mahallesi, Çilek Sk. Alp Residence 20/A, 16130 Nilüfer/Bursa

Bizi Instagramdan takip etmeyi unutmayın!

Blog

2019 Trend Saç Renkleri

2019 Trend Saç Renkleri

Her sezon yeni trendler yeni modeller gündeme geliyor. Yeni bir yılı karşılamaya çok az kala, 2019 trende saç renkleri neler olacak detayları, yeni yılım farklı bir tarzla karşılamak isteyen, modayı merak edenler için hazırladık.

2019 Saç Renkleri Modası

Bu sezonda, küllü gri saç renkleri, hibrid tonlar, gizlenmiş pembe renkler, sıcak siyahlar en trend renkler arasındadır. Gelin detaylara birlikte göz atalım.

Espresso Tonları

Kahve tonları, saç rengi deyince vazgeçilmez arasında ilk sıradadır. 2019 trend saç renkleri  arasında kahve biraz daha koyu tonlarla karşımıza çıkıyor. Kahvenin en koyu ve yoğun kıvamı, kahverengi saçlarda kendini göstermeye devam ediyor.

Tarçın Tonları

Sarı tonlarının çekiciliği ve kızılın gizemi arasında, özellikle açık tarçın tonları saçlarda ilk tercih edilecekler arasındadır diyebiliriz. Özellikle beyaz tenlilere önerebileceğimiz, yüzünüze daha da bir aydınlık ve ferahlık katacak tarçın tonları favoriler arasında olacak gibi.

Siyah Tonlarının Yoğunluğu

Siyahın daha yoğun olarak saçlarda yer alacak bu sezon. Siyahtan vazgeçmeyenler bu yoğunlukla güzelliklerine güzellik katacak.

Karamel Tonlarda Balyajlar

Saçlarına doğal anlamda hareketlilik katmak isteyenler için, karamel tonlarda balyajlar favori olacaktır. Dikkat çeken sarı tonlar yerine, sıcak tonlarda ışıltı veren karamel balyajlar, saçlarına aydınlık kazandırmak için tercih edecekleri renklerdir.

Gizlenmiş Pembe Tonlar

Enerjinizi saçlarınıza yansıtmak, tarzınızı değiştirmek ve farklılığınızla bir adım daha öne çıkmak istiyorsanız, sarı ya da açık tondaki saçlara uygulanacan yumuşak pembe tonlar tam size göre.

Beyaz Sarı Tonları

Vee elbette sarıdan vazgeçmeyenler, sarışınlıktan vazgeçmeyenlerde sıra. Sarılar bu sezon oldukça açık tonlarda ancak yumuşak. Favoriler arasında hızlı bir şekilde yayılmaya başladı diyebiliriz şimdiden.

WhatsApp chat