Hair World

Saçınıza en uygun modeli, şekli, gereken işlemleri görebilecek ve yapabilicek profesyonellikte sizlere kuaförlük hizmeti vermekteyiz. Levent Akan yönetiminde 10 yıldan fazla süredir Hair World ‘ün kapıları sizlere daha iyi hizmet verebilmek için açıktır.

(0224) 246 28 28 info@hairworldtr.com İhsaniye Mahallesi, Çilek Sk. Alp Residence 20/A, 16130 Nilüfer/Bursa

Bizi Instagramdan takip etmeyi unutmayın!

Blog

Gelin Başı Modelleri

Gelin Başı Modelleri

Her kadın bu özel gününde kusursuz olmak ister. Tüm gözler o gün gelinin üzerindedir. Düğün mekanından, gelinliğe, gelin makyajından gelin başına kadar her detay ince ince düşünülür. Gelinliği ve makyajı tamamlayan en önemli detay elbetteki gelin saçıdır. Bu nedenle gördüğünüzde işte bu diyeceğiniz gelinlik saçı modelleri siz gelin adayları için hazırlandı.

Gelin saçı modelleri düşünülürken, trend olan değil, zevkinize, düğün mekanınıza, düğün tarzına ve gelinliğe uygun modeller belirlenmelidir. Topuzdan örgüye, at kuyruğundan dağınık saçlara, aksesuarla zenginleştirilmiş saçlardan klasik tarza gelin saçı modelleri galerimizden gözlerinizi alamayacaksınız.

Gelin Başları

Dağınık Topuzlar, örgülü topuzlar, aksesuarlı gelin saçı modelleri, kısa gelin saçı modelleri, taçlı gelin saçı modelleri, uzun ve dağınık gelin saçı modeli, toplu gelin saçı modeli ve diğerleri. Haydi başlayalım.

Interesting Messy Bun Hairstyles For Wedding With Additional Messy within Most Recent Messy Bun Wedding Hairstyles – Hairstyle Ideas

Best 10+ Wedding Bun Hairstyles Ideas On Pinterest | Bridal Updo inside Wedding Messy Bun Hairstyles – Fade Haircut

WhatsApp chat