Hair World

Saçınıza en uygun modeli, şekli, gereken işlemleri görebilecek ve yapabilicek profesyonellikte sizlere kuaförlük hizmeti vermekteyiz. Levent Akan yönetiminde 10 yıldan fazla süredir Hair World ‘ün kapıları sizlere daha iyi hizmet verebilmek için açıktır.

(0224) 246 28 28 info@hairworldtr.com İhsaniye Mahallesi, Çilek Sk. Alp Residence 20/A, 16130 Nilüfer/Bursa

Bizi Instagramdan takip etmeyi unutmayın!

Blog

Kahkül Modelleri

Kahkül Modelleri 

Bazen nostaljik, bazen çocuksu, bazen kadınsı ya da daha tarz görünmemizi sağlayan, dönem dönem ön plana çıkan kahkül modelleri 2019 yılında da kadınlar için favori olacak gibi görünüyor.

Saçınızda önemli bir değişiklik yapmadan, simanızı değiştirecek, farklı bir hava katacak bir yöntem arıyorsanız kahkül modelleri denemeniz için tam sırası diyebiliriz. Saçınızın uzunluğu, modeli ya da yüz şekliniz ne olursa olsun size farklı bir hava verecek olan tutamlara hazır mısınız?

Kahkül Modelleri Hangi Yüze Yakışır

Her yüz modeline uygun kahkül modeli yapılabilmektedir. Hem galerimiz hem de burada verdiğimiz ipuçları size fikir verecektir.

Köşeli yüz hatlarına sahipseniz, keskin hatlarınızı yumuşatacak saç modelleri tercih edilmelidir. Alnınız genişse, başınızın tepe noktasından başlayan, uzun ve sık kahkül modeli size yakışacaktır.

Alnınız genişse, küçük bir çene yapısına sahipseniz ve yüzünüz çenenize doğru daralıyorsa kalp şeklinde olarak ifade edilen yüz şekline sahipsinizdir. Alnınızın geniş görüntüsünü yumuşatmak için yandan kahkül modelleri ya da dağınık kahkül modelleri denenebilir.

Yuvarlak bir yüz şeklinde sahipseniz, hatlarınızı belirginleştirmek için parçalı kahkül modelleri, kaş üzerine gelen kahkül modelleri ya da yan kahkül modellerini kullanabilirsiniz.

Yüzünüz oval ise, işiniz oldukça kolaydır. Saç modelleri gibi kahkül modellerini de hemen hemen her kesim bu yüz şekline gider.

Kahkül Modelleri Ve İsimleri

Kahkül modelleri konusunda dikkat edilmesi gereken tek nokta, yüz şeklinizdir. Saçlarınızı teslim ettiğiniz kuaförünüz yüz tipinize uygun kahkül modelini uyguladığında severek kullanacağınızdan şüpheniz olmasın. Gelin şimdi birlikte kahkül modelleri bizleri neler bekliyor birlikte göz atalım.

WhatsApp chat