Hair World

Saçınıza en uygun modeli, şekli, gereken işlemleri görebilecek ve yapabilicek profesyonellikte sizlere kuaförlük hizmeti vermekteyiz. Levent Akan yönetiminde 10 yıldan fazla süredir Hair World ‘ün kapıları sizlere daha iyi hizmet verebilmek için açıktır.

(0224) 246 28 28 info@hairworldtr.com İhsaniye Mahallesi, Çilek Sk. Alp Residence 20/A, 16130 Nilüfer/Bursa

Bizi Instagramdan takip etmeyi unutmayın!

Blog

Kısa Saç Kesimleri

Kısa Saç Kesimleri

Saçlar bir kadının aynasıdır. Stilini, havasını belirleyen saçların uzunluğunda değişiklik yapmak isteyen kadınlar, cesurca bir deneyim yaşamak istiyorsanız kısa saç kesimleri tam size göre.

Saçınızda değişiklik yapmak istiyor, saçımın rengini mi değiştirsem, uçlarından mı aldırsam, kestirsem mi diye düşünüyorsanız kısa saç kesimleri makalemize bakmadan geçmeyin. Saç uzatmak sabırlı olmanın yanına meşakkatli bir iştir. Biz kadınlar her istediğimiz her an olsun sabırsızlığı içindeyken saçlarımızın da aynı şekilde istediğimiz zaman uzun ve gösterişli olmasını isteriz. Saçlarınızı kestirmeye karar verdiyseniz bu radikal bir karardır ve model arayışına girmişsinizdir:)

Yaşam, giyim ve makyaj tarzınız, yüzünüzün şekli, saçınızın yapısı, teninizin rengi saç modelini belirlemede en önemli unsurlardır. Ve tabi en önemlisi saçlarınızı teslim ettiğiniz kuaöförünüzün önerileri 🙂

Şimdi gelelim kısa saç modelleri listemizden size neler uygun olabilir bunun detaylarına. Galerimizi gördükten sonra kuaförünüzden hemen randevu alacağınıza eminiz.

Katlı Kısa Saç Modelleri

Dişiliğinizi, erkeksi formlarla ön plana çıkarmak ister misiniz? Rahatlığının yanında, farklı bir tarza sahip olmanızı da sağlayacak katlı kısa saç modelleri denemeniz için bir fırsat olabilir.

Dalgalı Kısa Saç Modelleri

Saçlarınızın yapısı dalgalı formda ise, dalgalı kısa saç modelleri, daha havalı ve gösterişli olmanızı sağlar. Saçlarınızın arasındaki ışıltılar da yeni imajınızın daha da ortaya çıkmasını sağlar. Günlük sosyal yaşamınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi, özel gecelerinizde de göz kamaştırıcı olabilirsiniz.

Kıvırcık Kısa Saç Modelleri

Kıvırcık formda saçlarınız varsa, kısa saç modelleri saçların kabarma sorunundan dolayı çok fazla önerilmez. Ancak kozmetik dünyasında artık her soruna çözüm olabilecek oldukça fazla ürün olduğu için kısa kıvırcık saç kesimleri saçınızı rahat kullanmanızı sağlayacaktır. Günlük hayatınızda bir bandana, taç özel geceleriniziçin ise şık bir aksesuar saçınızın tamamlayıcısı olabilir.

WhatsApp chat