Hair World

Saçınıza en uygun modeli, şekli, gereken işlemleri görebilecek ve yapabilicek profesyonellikte sizlere kuaförlük hizmeti vermekteyiz. Levent Akan yönetiminde 10 yıldan fazla süredir Hair World ‘ün kapıları sizlere daha iyi hizmet verebilmek için açıktır.

(0224) 246 28 28 info@hairworldtr.com İhsaniye Mahallesi, Çilek Sk. Alp Residence 20/A, 16130 Nilüfer/Bursa

Bizi Instagramdan takip etmeyi unutmayın!

Blog

Kişiye Özel Manikür

Kişiye Özel Manikür

Dış güzelliğimizin en önemli noktalarından biri de el güzelliğidir. Manikür nedir sorusuna kişisel bakımın tırnaklarla ilgili kısmıdır diyebiliriz. Tırnak, tırnak etleri ve el yüzeyinin görüntüsünün iyileştirilmesi uygulamasıdır. Her ne kadar manikür denilince kadınlar akla gelse de, artık günümüzde kadınlar kadar erkeklerin de önem verdiği detayların başında gelmektedir.

Temel olarak tırnak kenarlarındaki artık etlerin temizlenmesi, tırnağa şekil verilmesi ve el masajı aşamalarından oluşan manikür uygulamasında dikkat edilmesi gereken en önemli husus hijyendir.

Kişiye Özel Manikür

Gün boyunca savunmasızca kullandığımız, sıcak, soğuk, sert, yumuşak bir çok duruma maruz kalan eller en hızlı yıpranan bölgelerdir. Yalnızca iyi ve bakımlı görünen eller için değil, tırnak ve el sağlığı için profesyonel manikürün bir ihtiyaç olduğunu iletelim.

Lüks bir ihtiyaç gibi algılansa da yukarıda belirttiğimiz gibi tırnak ve el sağlığımız için manikür yaptırmak kişisel sağlık ve bakım uygulamalarının başında gelir. En önemli nokta ise kişiye özel manikür uygulamasıdır. Manikürde kullanılan malzemelerin hijyenik olması çok önemlidir. Küçük bir ihmal kan yolu ile bulaşan hastalıklara, cilt rahatsızlıklarına ve sağlıksız ellere sahip olmanıza neden olur. Bu nedenle kişiye özel manikür setlerinin kullanıldığı, bu işin eğitimini almış kişiler tarafından yapılması manikür yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli detaydır.

Salonumuzda kullanılan ve manikürde devrim olarak değerlendirilen IDM Aqua Manikür kişiye özel manikür servisi ile hem steril, hem pratik hem de sağlıklı bir uygulama sunmaktayız. Size özel olarak açılan manikür seti ile sağlıklı ve bakımlı tırnaklar salonumuza bekliyoruz.

WhatsApp chat