Hair World

Saçınıza en uygun modeli, şekli, gereken işlemleri görebilecek ve yapabilicek profesyonellikte sizlere kuaförlük hizmeti vermekteyiz. Levent Akan yönetiminde 10 yıldan fazla süredir Hair World ‘ün kapıları sizlere daha iyi hizmet verebilmek için açıktır.

(0224) 246 28 28 info@hairworldtr.com İhsaniye Mahallesi, Çilek Sk. Alp Residence 20/A, 16130 Nilüfer/Bursa

Bizi Instagramdan takip etmeyi unutmayın!

Blog

2019 Makyaj Trendi

2019 Makyaj Trendi

Yeni bir yıl ve yeni trendler. Giyimden aksesuara, saçlardan makyaja yeni trendlerin ön planda olduğu 2019’un bu ilk günlerinde 2019 makyaj trendini sizler için hazırladık.

2019 makyaj trendinde göze çarpan detay ışıltılar, pastel ve metalik renkler. Metalik farlar göz makyajının vazgeçilmezleri arasında olmakla birlikte, altın pırıltılar, pastel sarılar ve maviler de tercih edilen farlar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Kiremit ve bakır tonları ile bakışlarımızı ön plana çıkarmada sıkça rastlayacağımız renkler arasında.

Göz makyajında biraz da cesur çizgiler göze çarpıyor. Klasik eyeliner yerine iddialı ve daha uzun çizgiler dolayısı ile daha büyük görünen gözler ön planda. Hem alt kirpik diplerine hem de göz kapağı bitim çizgisine çekilen eyeliner oldukça iddialı görünmenizi sağlıyor.

Ten makyajında ise mat dokunuşlar trend. Elbette ki aydınlatıcılardan vazgeçmiyoruzç. Ancak mat bitişli fondötenler revaçta. Kuru bir cilt yapısında sahipseniz, fondöten uygulamadan önce nemlendirici ve makyaj bazı kullanmayı unutmamanız gerektiğini hatırlatırız.

Bu sezonun rengi  mor diyebiliriz. 2019 makyaj trendinde ön plana çıkan mor rujlar. Kış makyajına getirdiği enerji ile tüm cilt tonlarında rahatlıkla kullanılabilen bu ton ruj, makyaj çantanızdan eksik olmasın deriz.

Elbetteki makyajın tamamlayacısı tırnaklar. 2019 makyaj trendindeki ışıltı tırnaklara da yansıyor.

WhatsApp chat