Hair World

Saçınıza en uygun modeli, şekli, gereken işlemleri görebilecek ve yapabilicek profesyonellikte sizlere kuaförlük hizmeti vermekteyiz. Levent Akan yönetiminde 10 yıldan fazla süredir Hair World ‘ün kapıları sizlere daha iyi hizmet verebilmek için açıktır.

(0224) 246 28 28 info@hairworldtr.com İhsaniye Mahallesi, Çilek Sk. Alp Residence 20/A, 16130 Nilüfer/Bursa

Bizi Instagramdan takip etmeyi unutmayın!

Blog

Ombre Saç Modelleri

Ombre Saç Modelleri

Hayatımıza girdiğinde bu yana birçok saç trendinin önüne geçmiş ve herkese yakışan ombre saç modelleri bu yıl da en favoriler arasında.

Ombre Nedir

Öncelikle bu yabancı kelimenin tanımını yapmakla başlayalım. Saç uçlarının daha açık tonlarda boyanarak ışıltılı bir görünüm alması uygulamasıdır. Klasik olarak bilinen krepe balyajın saç uçlarına uygulanması uygulanmasıdır diyebiliriz. Kadınların en sevdiği, tereddüt etmeden yaptırdığı renklendirme modellerinden biridir. Ombre ile ilk tanışılan yıllarda saç uçlarına ışıklandırma ile sınırlı kalmış olsa da, değişen bakış açısı ile saç uçlarının saç rengine nazaran daha koyu ya da daha açık boyanması ile farklı tarzlar olabilmektedir. Hayal dünyanızın genişliğine, cesaretinize, hayat tarzınıza bağlı olarak renklendirme tamamen size kalmıştır.

Ombre Saç Kimlere Yakışır

Öncelikle belirtmemiz gerekir ki, ombre uygulaması ustalık gerektirir. Saçta renk geçişleri ve uyumu en önemli noktadır. Bu geçişin doğal ve kusursuz olması için saçlarınızı güvendiğiniz ve usta ellere teslim etmeniz gerektiğini unutmayın. Ombre saç modelleri kullanmanın en önemli avantajı, doğal saçınıza yaptırdıysanız, dip boyası derdinden de kurtulmuş olursunuz J Böylelikle saçı en az yıpratan uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Ombre saç modelleri, doğru rengin bulunması ile herkesin yaptırabileceği ve severek kullanabileceği uygulamadır.

Öyleyse gelin şimdi sizler için hazırladığımız, gördüğünüzde denemek için sabırsızlanacağınız ombre saç modelleri galerisine göz atmaya. Mutlaka biri sizin için.

WhatsApp chat