Hair World

Saçınıza en uygun modeli, şekli, gereken işlemleri görebilecek ve yapabilicek profesyonellikte sizlere kuaförlük hizmeti vermekteyiz. Levent Akan yönetiminde 10 yıldan fazla süredir Hair World ‘ün kapıları sizlere daha iyi hizmet verebilmek için açıktır.

(0224) 246 28 28 info@hairworldtr.com İhsaniye Mahallesi, Çilek Sk. Alp Residence 20/A, 16130 Nilüfer/Bursa

Bizi Instagramdan takip etmeyi unutmayın!

Blog

Saç Kesim Modelleri 2019

Saç Kesim Modelleri 2019

Aynı saç modelinden sıkıldım, tarzımda değişiklik yapmak istiyorum, pratik bir saç modeli istiyorum, saçlarıma bakan bir daha baksın mı istiyorsunuz, yeni yılı yeni bir saç modeli ile mi karşılamak istiyorsunuz, öyleyse saç kesim modelleri 2019 makalesinde eminiz kendinize uygun bir saç modeli bulacaksınız.

Cesur stiller, havalı saç modelleri, rahatlık arayanlar için farklı tarzlar, hem rahat hem gösterişli olsun diyenler galerimiz sizler için.

Katlı Saç Kesim Modelleri

Saçlarınız uzun ya da orta boy uzunlukta ise, küçük dokunuşlar ile saçlarınıza hareket ve farklı bir hava katabilirsiniz. Dilerseniz perçem ile de zenginleştirebileceğiniz katlı kesim, saç kesim modelleri 2019 döneminde de favoriler arasında ilk sıralarda yer alacaktır. Düz saçları hareketlendiren, dalgalı saçların daha dolgun görünmesini sağlayan katlı kesimler, balyaj, aralara atılacak ışıltılar ile bir adım daha ön planda olmanızı sağlayacaktır.

Uzun Saç Kesim Modelleri

Uzun saçlarınız varsa 1-0 öndesiniz demektir. Atkuyruğundan, topuza, örgüden dağınık kullanmaya kadar alternatif sizin hayal gücünüze bağlı olarak çok fazladır. Uzun saçlar için saç kesim modelleri alternatiflerini detaylandıracağız sizler için. İnce telli ve seyrek saçlara sahipseniz, katlı kesim ile saçlarınıza hacim kazandırabilirsiniz. Dalgalı formda saçlarınız varsa yine hafif katlı kesimler saçlarınızın daha canlı ve gösterişli olmasını sağlar. Belli belirsiz katlar, yoğun katlar saçlarınızı teslim ettiğiniz usta ellerde saçlarınıza tarz oluşturacaktır. Perçemli kesimler size hem nostaljik hem de daha kadınsı bir hava katacaktır. Saç kesiminizi biraz yumuşatmak istiyorsanız oval ve V kesimleri de tercih edebilirsiniz.

Kısa Saç Kesim Modelleri

Uzun saçlarınızdan sıkıldıysanız, farklılık arıyorsanız kısa saç kesim modellerini denemenin zamanı gelmiştir. Saçlarınız ister ince ister kalın telli, ister düz ister dalgalı olsun, katlı bob kesimler, kısa küt saç modeli, önleri hareketli kısa saç kesimleri, pixie saç kesimleri, Tomboy saç kesimleri, yanları traş edilmiş saçlar, choppy tarz saç kesimi hem rahatlık hem de şıklık isteyen hanımlar için. Kendi tarzınızı oluşturmak, gündelik hayatta rahat etmek, özel gecelerinizde farkedilmek istiyorsanız saç kesim modelleri 2019 içerisinde kısa formda saç kullanmayı deneyebilirsiniz.

 

WhatsApp chat