Hair World

Saçınıza en uygun modeli, şekli, gereken işlemleri görebilecek ve yapabilicek profesyonellikte sizlere kuaförlük hizmeti vermekteyiz. Levent Akan yönetiminde 10 yıldan fazla süredir Hair World ‘ün kapıları sizlere daha iyi hizmet verebilmek için açıktır.

(0224) 246 28 28 info@hairworldtr.com İhsaniye Mahallesi, Çilek Sk. Alp Residence 20/A, 16130 Nilüfer/Bursa

Bizi Instagramdan takip etmeyi unutmayın!

Blog

2019 Gelin Saç Modelleri

2019 Gelin Saç Modelleri

Önce güzel bir haberle başlayalım makalemize:)

Erken rezervasyon fırsatı!!!

31 Mayıs 2019’e kadar yaptıracağınız rezervasyonlarda gelin başı+profesyonel makyaj paketi 1400 TL yerine 1000 TL!!! 

Ayrıca bu fırsattan yararlanan müşterilerimiz için kına saçı+makyaj paketimiz 750 TL yerine 500 TL

Hayatın en özel anlarının yaşandığı günlerden biri de düğün günüdür.  Özenle ve titizlikle hazırlanılan ve en ince detaya kadar herşeyin güzel olması emek harcanır. En önemli detaylardan biri de gelin saçıdır. Aylar öncesinden karar verilen gelinlik modeline, düğünün yapılacağı mekan, düğün konseptine göre gelin saçı modelleri araştırılmaya ve gelin başı için düğün öncesinde provalar yapılmaya başlanır.

Gelin başı için karar verirken, gelinliğin modeli, gelin adayının yüz şekli, saçlarının uzunluğu,  ten rengi, tarzı, düğün yapılacağı mevsim, ortam, saat gibi birçok detaya dikkat edilir.

2019 yılında dünya evine girecek olan genç kızlar için fikir olabilecek en güzel gelin saç modellerini derledik.

Küçük renkli ya da beyaz çiçeklerle süslenmiş dağınık gelin topuz modelleri bahar aylarında evlenmeyi tercih edenler  için güzel bir seçenek olmaktadır. Gelin topuz modelleri arasında , sıkı ve gevşek modeller, örgü ile hareketlendirilmiş modeller ya da taçlı modeller de trend gelin başları arasındadır.

Gelin saçı deyince her ne kadar aklımıza topuz ya da toplu saçlar gelse de son dönemlerde açık saçlar da gelin saçı modelleri arasında favoriler arasına girmiştir. Bu özel günlerinde açık saç kullanmayı tercih eden gelinler, küçük detaylarla farklılık oluşturabilirler. Küçük taşlı tokalar, saçların arasına serpiştirilmiş küçük çiçekler güzelliğinizi ön plana çıkarabilir.

Nostaljik ve gizemli görünmek isteyen gelin adaylarına önerimiz ise örgülü gelin saçı modelleridir. Eskilerin sade güzelliğini günümüzle bütünleştirerek güzelliğinize gizem katabilirsiniz.

İncili, taşlı, çiçekli tokalar da gelin saçını süsleyebileceğiniz son dönemlerde sıklıkla tercih edilen aksesurlar arasında yer almaktadır. Galerimizdeki modellerden biri mutlaka aklınızı çelecektir.

WhatsApp chat