Hair World

Saçınıza en uygun modeli, şekli, gereken işlemleri görebilecek ve yapabilicek profesyonellikte sizlere kuaförlük hizmeti vermekteyiz. Levent Akan yönetiminde 10 yıldan fazla süredir Hair World ‘ün kapıları sizlere daha iyi hizmet verebilmek için açıktır.

(0224) 246 28 28 info@hairworldtr.com İhsaniye Mahallesi, Çilek Sk. Alp Residence 20/A, 16130 Nilüfer/Bursa

Bizi Instagramdan takip etmeyi unutmayın!

Blog

Yılbaşı Saçı Modelleri

Yılbaşı Saçı Modelleri

Kocaman bir yılı daha geride bırakırken herkesi saran yeni yıl heyecanı, kadınlar arasında biraz daha fazla yaşanır. Eski yılı tüm enerjisi ile geride bırakmak ve yeni yılı tüm şıklığı ile karşılamak için hazırlıkların başladığını tahmin edebiliyoruz. Yılbaşı saçı modelleri konusunda biz de katkı sağlamak, şıklığınızı tamamlamak için yardımcı olmak istedik. Yılbaşı saçı modelleri arasında ister işyerinizde yapılan kutlamada, ister dostlarınızla birlikte olacağınız eğlenceli bir gecede ya da evde aile arasında olacağınız organizasyonda kullanmak için tercih edeceğiniz bir model mutlaka olacaktır.

Yılbaşı Gecesi İçin Saç Modelleri

Yılbaşı saçı modelleri için değerlendirme yaparken, bulunacağınız ortamı, kıyafetinizi, makyajınızı ve aksesuarlarınızı en önemlisi de kuaförünüzün önerilerini dikkate almayı unutmayın.

WhatsApp chat